lyzovani.cz | za sněhem na serveru www.lyzovani.cz

Informace o lyžování - Švýcarsko

Vlastní vyhledávání
reklama

Lyžování - Švýcarsko

Švýcarsko  SKIATLAS - Švýcarsko

Informace o lyžování v areálech a střediscích v zemi: Švýcarsko

Bettmeralp Počasí bettmeralp-183Počasí bettmeralp-183       
Bulle-La Chia        
Col des Mosses Počasí col-des-mosses-113Počasí col-des-mosses-113       
Flims (White Area) Počasí flims-white-area-192Počasí flims-white-area-192       
Fribourg Region        
Haute Nendaz Počasí haute-nendaz-196Počasí haute-nendaz-196       
Champoussin Počasí champoussin-185Počasí champoussin-185       
Chandolin Počasí chandolin-186Počasí chandolin-186       
Charmey Počasí charmey-1010Počasí charmey-1010       
Jaun Počasí jaun-1012Počasí jaun-1012       
La Berra Počasí la-berra-1013Počasí la-berra-1013  32,-     
Laax Počasí laax-198Počasí laax-198       
Les Crosets Počasí les-crosets-200Počasí les-crosets-200       
Les Paccots Počasí les-paccots-1014Počasí les-paccots-1014       
Moléson Počasí moleson-1015Počasí moleson-1015  30,-     
Mont Gibloux Počasí mont-gibloux-1016Počasí mont-gibloux-1016  18,-     
Pontresina Počasí pontresina-204Počasí pontresina-204       
Rathvel        
Saint Moritz Počasí saint-moritz-207Počasí saint-moritz-207       
Schwarzsee Počasí schwarzsee-1018Počasí schwarzsee-1018       
Vercorin Počasí vercorin-210Počasí vercorin-210       
Veysonnaz Počasí veysonnaz-211Počasí veysonnaz-211       
Wengen Počasí wengen-213Počasí wengen-213       

Aargau-Basilej

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Langenbruck   27,-     

Bern

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Adelboden Počasí adelboden-179Počasí adelboden-179  61,-     
Aeschi Počasí aeschi-1057Počasí aeschi-1057       
Axalp/Brienz Počasí awalp-brienz-562Počasí awalp-brienz-562  37,-     
Eriz Počasí eriz-1060Počasí eriz-1060       
Frutigen   56,-     
Grimmialp Počasí grimmialp-1061Počasí grimmialp-1061  39,-     
Grindelwald Počasí grindelwald-194Počasí grindelwald-194  63,-     
Gsteig Počasí gsteig-1062Počasí gsteig-1062  25,-     
Habkern Počasí habkern-1063Počasí habkern-1063       
Jaunpass Počasí jaunpass-1064Počasí jaunpass-1064       
Kiental Počasí kiental-1058Počasí kiental-1058       
Lenk - Betelberg Počasí lenk-betelberg-581Počasí lenk-betelberg-581       
Lenk - Metsch Počasí lenk-metsch-582Počasí lenk-metsch-582       
Les Diablerets Počasí les-diablerets-201Počasí les-diablerets-201       
Les Diablerets Počasí les-diablerets-112Počasí les-diablerets-112       
Meiringen - Hasliberg Počasí meiringen-hasliberg-579Počasí meiringen-hasliberg-579       
Rossberg-Oberwil   20,-     
Schwanden-Sigriswil Počasí schwanden-sigriswil-1068Počasí schwanden-sigriswil-1068       
Springenboden        
Sunnbuel - Kandersteg Počasí sunnbuel-kandersteg-584Počasí sunnbuel-kandersteg-584       
Wiriehorn   48,-     

Centrální Švýcarsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Andermatt Počasí andermatt-180Počasí andermatt-180  57,-     

Centrální Švýcarsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera

Centrální Švýcarsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Engelberg Počasí engelberg-190Počasí engelberg-190  65,-     

Centrální Švýcarsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Handgruobi Počasí handgruobi-1027Počasí handgruobi-1027  43,-     
Hoch - Ybrig   53,-     
Ibergeregg Počasí ibergeregg-1029Počasí ibergeregg-1029  27,-     
Lungern - Schönbüel Počasí lungern--schonbuel-1031Počasí lungern--schonbuel-1031       
Melchsee - Frutt Počasí melchsee--frutt-1033Počasí melchsee--frutt-1033  50,-     
Mörlialp   38,-     
Rigi Počasí rigi-1036Počasí rigi-1036       
Skilift Brunni Počasí skilift-brunni-1038Počasí skilift-brunni-1038  23,-     
Sörenberg Počasí sorenberg-1039Počasí sorenberg-1039  49,-     
Stoos Počasí stoos-1040Počasí stoos-1040  49,-     
Wiriehorn   48,-     

Graubunden

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Arosa Počasí arosa-182Počasí arosa-182       
Avers Počasí avers-1000Počasí avers-1000  32,-     
Bergün-Filisur Počasí bergun-filisur-1001Počasí bergun-filisur-1001  43,-     
Bivio Počasí bivio-1002Počasí bivio-1002  56,-     
Davos (Rega Skipas) Počasí davos-rega-skipas-189Počasí davos-rega-skipas-189       
Disentis Počasí disentis-566Počasí disentis-566  53,-     
Flims Laax Falera Počasí flims-laax-faleraPočasí flims-laax-falera       
Furtschellas - Sils Počasí furtschellas-sils-568Počasí furtschellas-sils-568       
Grusch Danusa Počasí grusch-danusa-569Počasí grusch-danusa-569  52,-     
Hochwang Počasí hochwang-1004Počasí hochwang-1004       
Chur-Brambrüesch Počasí chur-brambruesch-1003Počasí chur-brambruesch-1003  42,-     
Samnaun Počasí samnaun-572Počasí samnaun-572  48,-     
San Bernardino Počasí san-bernardino-573Počasí san-bernardino-573       
Savognin Počasí savognin-574Počasí savognin-574  56,-     
Sedrun Oberalp Počasí sedrun-oberalp-576Počasí sedrun-oberalp-576  57,-     
Splügen Počasí splugen-1005Počasí splugen-1005       
Vals Počasí vals-1007Počasí vals-1007       
Zuoz - Albanas Počasí zuoz--albanas-1008Počasí zuoz--albanas-1008       

Jura

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
La Chaux-de-Fonds Počasí la-chaux-de-fonds-1049Počasí la-chaux-de-fonds-1049       
La Robella        
Le Pâquier Počasí le-paquier-1051Počasí le-paquier-1051       
Les Breuleux Počasí les-breuleux-1052Počasí les-breuleux-1052  14,-     
Les Genevez Počasí les-genevez-1054Počasí les-genevez-1054       
Tramelan   26,-     

Švédsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera

Švýcarsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera

Švýcarský Mittelland

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Balmberg Počasí balmberg-1042Počasí balmberg-1042  32,-     
Bumbach-Schangnau Počasí bumbach-schangnau-1043Počasí bumbach-schangnau-1043  33,-     
Eggiwil Počasí eggiwil-1044Počasí eggiwil-1044  27,-     
Ottenleuebad   26,-     
Rüschegg-Eywald        

Východní Švýcarsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Amden Počasí amden-1019Počasí amden-1019       
Atzmännig Počasí atzmannig-1020Počasí atzmannig-1020       

Východní Švýcarsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Braunwald Počasí braunwald-585Počasí braunwald-585  48,-     

Východní Švýcarsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Ebenalp - Schwende Počasí ebenalp--schwende-1021Počasí ebenalp--schwende-1021       

Východní Švýcarsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Elm Počasí elm-586Počasí elm-586       
Flumserberg   62,-     

Východní Švýcarsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Hemberg-Bächli Počasí hemberg-bachli-1022Počasí hemberg-bachli-1022       
Kerenzerberg        

Východní Švýcarsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Malbun Počasí malbun-588Počasí malbun-588       
Pizol   54,-     

Waadt

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Château d Oex   35,-     

Waadt

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Les Pléiades Počasí les-pleiades-1071Počasí les-pleiades-1071       

Waadt

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Leysin Počasí leysin-202Počasí leysin-202       

Waadt

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Sainte Croix Počasí sainte-croix-1073Počasí sainte-croix-1073  32,-     
St. Cergue - La Dôle Počasí st-cergue--la-dole-1074Počasí st-cergue--la-dole-1074       
Vallee de Joux Počasí vallee-de-joux-1075Počasí vallee-de-joux-1075  27,-     

Waadt

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Villars/Gryon Počasí villars-gryon-212Počasí villars-gryon-212       

Wallis

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
4 Vallées Počasí 4-vallees-546Počasí 4-vallees-546       
Anzére        
Arolla Počasí arolla-181Počasí arolla-181       
Belalp Počasí belalp-548Počasí belalp-548  54,-     
Bruson Počasí bruson-549Počasí bruson-549       
Evolčne   41,-     
Fiesch-Eggishorn Počasí fiesch-eggishorn-1076Počasí fiesch-eggishorn-1076  46,-     
Grachen Počasí grachen-551Počasí grachen-551  55,-     
Grimentz Počasí grimentz-193Počasí grimentz-193  56,-     
Champéry Počasí champery-184Počasí champery-184       
Champex - Lac Počasí champex-lacPočasí champex-lac       
La Forclaz Počasí la-forclaz-1077Počasí la-forclaz-1077       
Liddes - Vichéres Počasí liddes-vicheres-554Počasí liddes-vicheres-554       
Morgins Počasí morgins-203Počasí morgins-203  51,-     
Ovronnaz Počasí ovronnaz-555Počasí ovronnaz-555       
Portes du Soleil        
Saas Almagell Počasí saas-almagellPočasí saas-almagell       
Saas Fee Počasí saas-fee-205Počasí saas-fee-205  71,-     
Saint Luc Počasí saint-luc-206Počasí saint-luc-206  50,-     
Super Saint Bernard Počasí super-saint-bernard-559Počasí super-saint-bernard-559       
Torgon Počasí torgon-1079Počasí torgon-1079  37,-     
Val Ferret - La Fouly Počasí val-ferret-la-fouly-561Počasí val-ferret-la-fouly-561       
Verbier Počasí verbier-209Počasí verbier-209  71,-     
Zermatt Počasí zermatt-214Počasí zermatt-214  92,-     
Zinal Počasí zinal-1080Počasí zinal-1080  56,-     
aktuální lyžařské nabídky
aktuální ověřený volný zájezd / pobyt
Villa Banzato Rossella
Villa Banzato Rossella
Itálie - Skirama Dolomiti Adamello Brenta - Folgaria / Lavarone
Villa Banzato Rossella
Počet dnů: 8 | Termíny: Prosinec - Březen | Cena od: 3763,- CZK | Detail více informací
vybíráme z článků o lyžování

Řecko je úchvatná země s nádhernými ostrovy, krásnou přírodou, hlubokou historií, ale mnohdy i s přeplněnými památkami. Chystáte se na dovolenou do Řecka, ale rádi byste se vyhnuli zástupům turistů? Pak máme pro vás tři tipy na méně proslulá, ale stejně zajímavá místa v Řecku. více informací

Lyžařské boty na míru rodinné firmy Strolz aneb konec otlačeninám na sjezdovce více informací

Zima se nezadržitelně blíží a s ní i plány na zimní dovolenou. Hory jsou ale velmi zrádné, a tak kromě kvalitní výbavy na sjezdovku nezapomínejte také na kvalitní cestovní pojištění. To rozhodně nesjednávejte jen v základní verzi a s minimálními limity. Co vše by mělo být součástí cestovního pojištění pro dovolenou na více informací

lyžařské zprávičky   více zprávvíce informací

Slalom ve Špindlerově Mlýně vyhrála Shiffrinovávíce informací
9.3.2019 | Favorizovaná Američanka Mikaela Shiffrinová vyhrála sobotní slalom Světového poháru ...

Marcel Hirscher si už před finále zajistil celkové prvenství v SPvíce informací
9.3.2019 | Rakouský lyžař Marcel Hirscher vyhraje poosmé v řadě celkové hodnocení Světového ...

Čeští skokani byli v Oslu sedmívíce informací
9.3.2019 | Družstvo českých skokanů na lyžích ve složení Viktor Polášek, Lukáš Hlava, Čestmír ...

kalendář akcí   více akcívíce informací

reklama



© 2000 - 2019 - Lyžování.cz | Kontakt & Ochrana osobních údajů |