lyzovani.cz | za sněhem na serveru www.lyzovani.cz

Lyžování - Stari vrh

Vlastní vyhledávání
reklama

Stari vrh

Informace o lyžování v areále Stari vrh. Přehled lanovek, vleků, sjezdovek, cen skipasů, webkamer, předpověďi počasí, stavu sněhu a dalších informací. Lyžařské středisko Stari vrh leží v zemi Slovinsko.

Informace o areále / Stari vrh:

Nadmořská výška 580 - 1210 m.n.m.
Počet lanovek 6
Počet vleků 4
Počet sjezdovek 0
Obtížnost sjezdovek černá 2 červená 6 modrá 4 zelená 0
Celková délka sjezdovek 12 km
Délka běžeckých tratí 0 km
Kapacita/hod. 6000

Kontakty / Stari vrh:

Telefon 04/518-81-36
Internet

Stari vrh / další informace:

Vzdálenost a trasa [detail]
Mapa střediska - areálu - Stari vrh

Informace o lyžování, sjezdovkách, lanovkách a vlecích, stavu sněhu ve středisku/areálu Stari vrh, , Slovinsko.

V okolí areálu Stari vrh, oblasti můžete najít několik dalších možností k lyžování:

aktuální ověřený volný zájezd / pobyt
vybíráme z článků o lyžování
reklama


z naší nabídky

Sněhový i-Servis SKIVO Sněhový i-Servis SKIVO
Praktické rady jak správně připravit lyže, běžky, SNB ... více informacívíce informací
lyžařské zprávičky   více zprávvíce informací

Medailový hattrick! Zlatý Švýcar zkompletoval sbírku, favorizovaný McGrath selhalvíce informací
16.2.2026 | Švýcarská radost! Lyžař Loic Meillard je zlatý ve slalomu, druhé místo po prvním ...

Ve Švédsku zuří po olympijském fiasku, navrhují rozpustit reprezentacivíce informací
16.2.2026 | Místo útoku na medaili se potáceli na chvostu startovního pole. Švédští běžkaři ...

Bauerův syn válí na olympiádě.více informací
15.2.2026 | Startoval na pěti olympiádách, má z nich tři medaile. Naposledy v Pekingu byl jako ...

kalendář akcí   více akcívíce informací

reklama



© 2000 - 2020 - Lyžování.cz | Kontakt & Ochrana osobních údajů |