lyzovani.cz | za sněhem na serveru www.lyzovani.cz

Lyžování Jižní Tyrolsko

Vlastní vyhledávání
reklama

Lyžování - Jižní Tyrolsko

Itálie  Informace o lyžování v areálech a střediscích v regionu Jižní Tyrolsko.

SKIATLAS - Itálie

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Alta Badia Počasí alta-badia-228Počasí alta-badia-228  47,-    Webcam alta-badia-228 
Gitschberg Jochtal Počasí gitschberg-jochtal-509Počasí gitschberg-jochtal-509       
Klausberg Počasí klausberg-514Počasí klausberg-514  39,-     
Kronplatz Počasí kronplatz-515Počasí kronplatz-515  49,-    Webcam kronplatz-515 
Ladurns Počasí Ladurns-516Počasí Ladurns-516  38,-     
Ladurns Počasí ladurns-517Počasí ladurns-517  35,-    Webcam ladurns-517 
Latsch - Tarscher Alm        
Maseben        
Merano 2000   37,-    Webcam merano-2000-521 
Passeier       Webcam passeier-524 
Plose Brixen Počasí plose-brixen-529Počasí plose-brixen-529  41,-    Webcam plose-brixen-529 
Rittner Horn Počasí rittner-horn-530Počasí rittner-horn-530       
Rosskopf Počasí rosskopf-531Počasí rosskopf-531  33,-     
Schnalstal Počasí schnalstal-532Počasí schnalstal-532  35,-     
Schoneben Počasí schoneben-533Počasí schoneben-533  41,-     
Skicenter Latemar Počasí skicenter-latemar-537Počasí skicenter-latemar-537  47,-     
Speikboden Počasí speikboden-538Počasí speikboden-538  40,-     
Sulden Počasí sulden-539Počasí sulden-539       
Trafoi Počasí trafoi-540Počasí trafoi-540  29,-     
Val Gardena Počasí val-gardena-235Počasí val-gardena-235  48,-     
Vals Jochtal   59,-     
Watles Počasí watles-544Počasí watles-544  37,-     
aktuální ověřený volný zájezd / pobyt
Residence Anna
Residence Anna
Itálie - Skirama Dolomiti Adamello Brenta - Tonale / Ponte di Legno
Residence Anna
Počet dnů: 7, 8 | Termíny: Prosinec - Duben | Cena od: 4959,- CZK | Detail více informací
vybíráme z článků o lyžování

Chystáte se na letní dovolenou v zimě? Ač trochu nezvyklé spojení, je pravdou, že v zimních měsících se za sluncem vydává nespočet Čechů. Ti tak raději dávají před chmurným počasím, které u nás panuje, přednost exotice. Avšak ani na letní dovolenou v zimě neodjíždějte bez cestovního pojištění. více informací

Begunje, Slovinsko – Při vývoji lyží tradiční značky Elan, která se pyšní sedmdesáti lety zkušeností s ruční výrobou lyží přímo v Alpách, pracujeme vždy s maximálním nasazením a rychlostí. Pro sezónu 2017/2018 společnost Elan s hrdostí představuje technologii Arrow u nových lyží SLX, které jsou nabité energií od špičky více informací

Objednejte si svou zimní dovolenou už teď. Ačkoliv je zde teprve konec léta, na výběr zájezdu na horách právě teď nastává ideální čas. Ještě nevíte, co budete dělat v prosinci, lednu nebo únoru? Co říkáte na lyžování ve Francii, v Itálii, v Rakousku nebo ve Švýcarsku? Právě Alpy patří mezi nejčastěji navštěvované destinace více informací

lyžařské zprávičky   více zprávvíce informací

Slalom ve Špindlerově Mlýně vyhrála Shiffrinovávíce informací
9.3.2019 | Favorizovaná Američanka Mikaela Shiffrinová vyhrála sobotní slalom Světového poháru ...

Marcel Hirscher si už před finále zajistil celkové prvenství v SPvíce informací
9.3.2019 | Rakouský lyžař Marcel Hirscher vyhraje poosmé v řadě celkové hodnocení Světového ...

Čeští skokani byli v Oslu sedmívíce informací
9.3.2019 | Družstvo českých skokanů na lyžích ve složení Viktor Polášek, Lukáš Hlava, Čestmír ...

kalendář akcí   více akcívíce informací

reklama



© 2000 - 2019 - Lyžování.cz | Kontakt & Ochrana osobních údajů |