lyzovani.cz | za sněhem na serveru www.lyzovani.cz

Lyžování Jižní Tyrolsko

Vlastní vyhledávání
reklama

Lyžování - Jižní Tyrolsko

Itálie  Informace o lyžování v areálech a střediscích v regionu Jižní Tyrolsko.

SKIATLAS - Itálie

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Alta Badia Počasí alta-badia-228Počasí alta-badia-228  47,-    Webcam alta-badia-228 
Gitschberg Jochtal Počasí gitschberg-jochtal-509Počasí gitschberg-jochtal-509       
Klausberg Počasí klausberg-514Počasí klausberg-514  39,-     
Kronplatz Počasí kronplatz-515Počasí kronplatz-515  49,-    Webcam kronplatz-515 
Ladurns Počasí Ladurns-516Počasí Ladurns-516  38,-     
Ladurns Počasí ladurns-517Počasí ladurns-517  35,-    Webcam ladurns-517 
Latsch - Tarscher Alm        
Maseben        
Merano 2000   37,-    Webcam merano-2000-521 
Passeier       Webcam passeier-524 
Plose Brixen Počasí plose-brixen-529Počasí plose-brixen-529  41,-    Webcam plose-brixen-529 
Rittner Horn Počasí rittner-horn-530Počasí rittner-horn-530       
Rosskopf Počasí rosskopf-531Počasí rosskopf-531  33,-     
Schnalstal Počasí schnalstal-532Počasí schnalstal-532  35,-     
Schoneben Počasí schoneben-533Počasí schoneben-533  41,-     
Skicenter Latemar Počasí skicenter-latemar-537Počasí skicenter-latemar-537  47,-     
Speikboden Počasí speikboden-538Počasí speikboden-538  40,-     
Sulden Počasí sulden-539Počasí sulden-539       
Trafoi Počasí trafoi-540Počasí trafoi-540  29,-     
Val Gardena Počasí val-gardena-235Počasí val-gardena-235  48,-     
Vals Jochtal   59,-     
Watles Počasí watles-544Počasí watles-544  37,-     
aktuální lyžařské nabídky
aktuální ověřený volný zájezd / pobyt
Gasthof Bergfried - pokoje
Gasthof Bergfried - pokoje
Rakousko - Horní Rakousko - Dachstein West
Gasthof Bergfried - pokoje
Počet dnů: 4, 5, 8, 9 | Termíny: Prosinec - Březen | Cena od: 5787,- CZK | Detail více informací
vybíráme z článků o lyžování

V modelové řadě All Mountain Amphibio jsme byli tradičně zvyklí nacházet užší univerzálky vhodné zejména pro volnější carvování po sjezdovkách. Letos však do této sestavy přibyly lyže, které lze bez přehánění označit za vlka v beránčím rouše. Amphibio 18 Ti2 jsou velmi sportovní lyže vhodné zejména pro střední a dlouhé více informací

Lyžařská sezóna je již v plném proudu, a proto se vyplatí mít přehled o těch nejlepších lyžařských destinacích pro nový rok 2019. Přinášíme Vám 4 tipy na zahraniční střediska, která jsou nyní nejvíce oblíbená. více informací

Od lyžařské dovolené pro celou rodinu až po poklidný zážitek v přírodě: rozmanitost v ryzí podobě v zimní krajině Dolního Rakousku. více informací

reklama


z naší nabídky

Sněhový i-Servis SKIVO Sněhový i-Servis SKIVO
Praktické rady jak správně připravit lyže, běžky, SNB ... více informacívíce informací
lyžařské zprávičky   více zprávvíce informací

Pančochová skončila v Modeně šestávíce informací
2.11.2019 | Snowboardistka Šárka Pančochová nenastoupila kvůli těžkému pádu z tréninku do dnešního ...

Pinturault vyhrál po třech letech opět obří slalom v Söldenuvíce informací
27.10.2019 | Francouzský lyžař Alexis Pinturault zahájil vítězně nový ročník Světového poháru. ...

Zahajovací obří slalom v Söldenu překvapivě vyhrála Robinsonovávíce informací
26.10.2019 | První vítězkou sezony Světového poháru lyžařek se v obřím slalomu v Söldenu překvapivě ...

kalendář akcí   více akcívíce informací

reklama



© 2000 - 2019 - Lyžování.cz | Kontakt & Ochrana osobních údajů |