lyzovani.cz | za sněhem na serveru www.lyzovani.cz

Lyžování Tyrolsko

Vlastní vyhledávání
reklama

Lyžování - Tyrolsko

Rakousko  Informace o lyžování v areálech a střediscích v regionu Tyrolsko.

SKIATLAS - Rakousko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Achensee       Webcam achensee-840 
Alpbachtal   46,-    Webcam alpbachtal-94 
Axams - Lizum   38,-    Webcam axams-lizum-178 
Bergeralm   40,-    Webcam bergeralm-392 
Berwang   45,-    Webcam berwang-393 
Birkenlift Seefeld       Webcam birkenlift-seefeld-841 
Ehrwald   46,-    Webcam ehrwald-166 
Ehrwalder Almbahn   46,-    Webcam ehrwalder-almbahn-843 
Fieberbrunn   52,-    Webcam fieberbrunn-398 
Fulpmes   480,-     
Galtur   43,-  65 cm  Webcam galtur-400 
Glungezer   33,-    Webcam glungezer-401 
Grunberg Obsteig   18,-     
Hintertux   52,-  0 cm  Webcam hintertux-279 
Hochfugen   52,-    Webcam hochfugen-403 
Hochzillertal   56,-    Webcam hochzillertal-406 
Imster Bergbahnen   31,-    Webcam imster-bergbahnen-407 
Ischgl   56,-  90 cm  Webcam ischgl-408 
Jungholz   31,-    Webcam jungholz-409 
Kappl   41,-     
Kappl   39,-    Webcam kappl-176 
Kirchdorf        
Kitzbuhel   53,-    Webcam kitzbuhel-85 
Kossen   41,-    Webcam kossen-415 
Kramsach   46,-    Webcam kramsach 
Kuhtai   39,-     
Leutasch        
Lienz-Hochstein        
Matreier Golried   49,-     
Mutterer Alm       Webcam mutterer-alm-423 
Nauders   40,-    Webcam nauders-424 
Nesselwangle   24,-    Webcam nesselwangle-425 
Neustift-Elfer       Webcam neustift-elfer-1272 
Oetz   37,-    Webcam oetz-431 
Otztalské Alpy        
Patscherkofel   39,-    Webcam patscherkofel-432 
Pettneu        
Pillersee   39,-    Webcam pillersee-434 
See   44,-    Webcam see-442 
Seefeld Rosshutte   45,-    Webcam seefeld-rosshutte-443 
Schattwald Zoblen   36,-    Webcam schattwald-zoblen-440 
Schlick 2000   38,-  cm  Webcam schlick-2000-441 
Skiwelt - Ellmau   47,-     
Skiwelt - Going   47,-     
Skiwelt - Soll   47,-     
Skiwelt Scheffau   49,-     
Sölden   53,-  218 cm  Webcam solden-177 
St.Jakob   45,-    Webcam st-jakob-456 
Steinplatte   47,-    Webcam steinplatte-458 
Venter Seilbahnen   35,-    Webcam venter-seilbahnen-461 
Vent-Stablein   35,-     
Virgen in Osttirol   7,-     
Wildschonau   46,-    Webcam wildschonau-463 
Zillertal   54,-     
aktuální lyžařské nabídky
aktuální ověřený volný zájezd / pobyt
vybíráme z článků o lyžování

Jižní Tyrolsko je oblíbenou destinací lyžařů všech věkových kategorií včetně rodin s dětmi. Velmi moderní lyžařské středisko Ratschings nabízí 28 km širokých sjezdovek, na které lyžaře dopraví 8 ultramoderních lanovek. více informací

Jižní Tyrolsko je oblíbenou destinací lyžařů všech věkových kategorií včetně rodin s dětmi. Velmi moderní lyžařské středisko Ratschings nabízí 28 km širokých sjezdovek, na které lyžaře dopraví 8 ultramoderních lanovek. více informací

V aktuálním redakčním NORDIC Skitestu 2019–20 se v kategorii nemazacích běžeckých lyží účastní Peltonen v pánské i dámské kategorii modelem Peltonen Nanogrip Facile, jediným nanogripovým produktem v letošní kolekci značky. více informací

reklama


z naší nabídky

Sněhový i-Servis SKIVO Sněhový i-Servis SKIVO
Praktické rady jak správně připravit lyže, běžky, SNB ... více informacívíce informací
lyžařské zprávičky   více zprávvíce informací

Dubovská dosáhla v Levi na nejlepší výsledek kariéry, vyhrála Vlhovávíce informací
21.11.2021 | Lyžařka Martina Dubovská obsadila ve slalomu Světového poháru v Levi životní šesté ...

Dubovská skončila ve slalomu SP v Levi třináctá, vyhrála Vlhovávíce informací
20.11.2021 | Šťastná, nebo nešťastná třináctka...? Lyžařka Martina Dubovská zahájila olympijskou ...

Geiger zahájil vítězně sezonu SP skokanů na lyžích, Polášek nebodovalvíce informací
20.11.2021 | Německý skokan na lyžích Karl Geiger vyhrál úvodní závod Světového poháru v Nižním ...

kalendář akcí   více akcívíce informací

reklama



© 2000 - 2020 - Lyžování.cz | Kontakt & Ochrana osobních údajů |