lyzovani.cz | za sněhem na serveru www.lyzovani.cz

Informace o lyžování - Rakousko

Vlastní vyhledávání
reklama

Lyžování - Rakousko

Rakousko  SKIATLAS - Rakousko

Informace o lyžování v areálech a střediscích v zemi: Rakousko

Dolní Rakousko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Annaberg   45,-  0 cm  Webcam annaberg-281 
Gemeindealpe   37,-    Webcam gemeindealpe-982 
Göllerlifte   23,-     
Hohe Wand Wiese       Webcam hohe-wand-wiese-986 
Hochkar   39,-  0 cm  Webcam hochkar-88 
Josefsberg   23,-     
Lackenhof   39,-  0 cm  Webcam lackenhof-52 
Muckenkogel   19,-     
Unterberg   33,-    Webcam unterberg-283 

Horní Rakousko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Feuerkogel   39,-    Webcam feuerkogel-285 
Hohe Dirn   18,-    Webcam hohe-dirn-289 
Hochficht   40,-  0 cm  Webcam hochficht-287 
Kasberg - Grünau   42,-    Webcam kasberg-grunau-290 
Kirchschlag   20,-    Webcam kirchschlag-1269 
Sandl - Viehberg       Webcam sandl--viehberg-974 
Wurzeralm   43,-  0 cm  Webcam wurzeralm-288 

Korutany

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Bleiburg-Petzen   33,-     
Bodental   22,-    Webcam bodental-960 
Dreiländereck   37,-     
Emberger Alm   32,-    Webcam emberger-alm-293 
Falkert   28,-    Webcam falkert-294 
Flattach        
Flattnitz   30,-    Webcam flattnitz-962 
Gerlitzen   49,-    Webcam gerlitzen-295 
Klippitztörl   37,-  0 cm  Webcam klippitztorl-300 
Koralpe   35,-    Webcam koralpe-301 
Lesachtal       Webcam lesachtal-837 
Nassfeld   48,-  0 cm  Webcam skiarena-nassfeld-120 
Petzen   34,-    Webcam petzen-303 
Simonhöhe   30,-    Webcam simonhohe-304 
Sirnitz Hochrindl   35,-    Webcam sirnitz-hochrindl-305 
Verditz   42,-     
Weinebene   30,-    Webcam weinebene-307 
Weissensee   29,-    Webcam weissensee-308 

Salzburgsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Eben - Ski Amade   31,-    Webcam eben-ski-amade-358 
Embach-Hörndl   20,-     
Fanningberg   42,-    Webcam fanningberg-360 
Flachau   52,-  0 cm  Webcam flachau-167 
Gaissau Hintersee   36,-    Webcam gaissau-hintersee-362 
Hochkönig   52,-    Webcam hochkonig-1255 
Kitzbuhel   49,-  cm  Webcam kitzbuhel-378 
Leogang   46,-  cm  Webcam leogang-372 
Loferer Alm   34,-    Webcam loferer-alm-373 
Lungau/Katschberg        
Maiskogel   38,-    Webcam maiskogel-374 
Mittersill/Pass Thurn        
Obertauern   40,-  0 cm  Webcam obertauren-377 
Postalm   30,-    Webcam postalm-379 
Rauris   57,-    Webcam rauris-97 
Schmittenhohe   46,-    Webcam schmittenhohe-383 
St. Martin   20,-     
Thalgau        
Uttendorf-Weissee       Webcam uttendorf-weissee-82 
Werfenweng   36,-    Webcam werfenweng-388 
Zell am See   53,-    Webcam zell-am-see-49 

Štýrsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Alpl   29,-     
Altes Almhaus   22,-    Webcam altes-almhaus-873 
Brunnalm   49,-    Webcam brunnalm-280 
Dachstein Tauren   340,-     
Dachstein-West   48,-     
Elfenberg Mautern        
Etmissl        
Forstau-Fageralm   42,-     
Gaaler Lifte   28,-     
Gaberl - Stubalpe   24,-    Webcam gaberl--stubalpe-881 
Galsterbergalm   48,-    Webcam galsterbergalm-311 
Hebalm   30,-     
Hirschegg   25,-     
Hohentauern   30,-    Webcam hohentauern-314 
Hochwurzen   48,-    Webcam hochwurzen-313 
Kaiserau - Admont   25,-    Webcam kaiserau--admont-887 
Kleinlobming   21,-    Webcam kleinlobming-889 
Lachtal   41,-    Webcam lachtal-892 
Loser Altaussee   43,-    Webcam loser-altaussee-315 
Obdach   25,-     
Planneralm   35,-    Webcam planneralm-317 
Präbichl   40,-    Webcam prabichl-318 
Ramsau   52,-    Webcam ramsau-319 
Riesneralm   52,-    Webcam riesneralm-905 
Salzstiegl   33,-    Webcam salzstiegl-906 
Seewiesen/Seeberg        
Schladming   46,-  0 cm  Webcam schladming-79 
Strallegg   23,-    Webcam strallegg-922 
Teichalm Lifte   24,-    Webcam teichalm-lifte-925 
Tonnerhüttenlift   23,-     
Tragöß        
Wenigzell   23,-     
Wildalpen   8,-     

Tyrol

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Lechtal        
Stanzach        
Stanzach        

Tyrolsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Achensee       Webcam achensee-840 
Alpbachtal   46,-    Webcam alpbachtal-94 
Axams - Lizum   38,-    Webcam axams-lizum-178 
Bergeralm   40,-    Webcam bergeralm-392 
Berwang   45,-    Webcam berwang-393 
Birkenlift Seefeld       Webcam birkenlift-seefeld-841 
Ehrwald   46,-    Webcam ehrwald-166 
Ehrwalder Almbahn   46,-    Webcam ehrwalder-almbahn-843 
Fieberbrunn   52,-    Webcam fieberbrunn-398 
Fulpmes   480,-     
Galtur   43,-  10 cm  Webcam galtur-400 
Glungezer   33,-    Webcam glungezer-401 
Grunberg Obsteig   18,-     
Hintertux   52,-  135 cm  Webcam hintertux-279 
Hochfugen   52,-    Webcam hochfugen-403 
Hochzillertal   56,-    Webcam hochzillertal-406 
Imster Bergbahnen   31,-    Webcam imster-bergbahnen-407 
Ischgl   56,-  0 cm  Webcam ischgl-408 
Jungholz   31,-    Webcam jungholz-409 
Kappl   41,-     
Kappl   39,-    Webcam kappl-176 
Kirchdorf        
Kitzbuhel   53,-    Webcam kitzbuhel-85 
Kossen   41,-    Webcam kossen-415 
Kramsach   46,-    Webcam kramsach 
Kuhtai   39,-     
Leutasch        
Lienz-Hochstein        
Matreier Golried   49,-     
Mutterer Alm       Webcam mutterer-alm-423 
Nauders   40,-    Webcam nauders-424 
Nesselwangle   24,-    Webcam nesselwangle-425 
Oetz   37,-    Webcam oetz-431 
Otztalské Alpy        
Patscherkofel   39,-    Webcam patscherkofel-432 
Pettneu        
Pillersee   39,-    Webcam pillersee-434 
See   44,-    Webcam see-442 
Seefeld Rosshutte   45,-    Webcam seefeld-rosshutte-443 
Schattwald Zoblen   36,-    Webcam schattwald-zoblen-440 
Schlick 2000   38,-  cm  Webcam schlick-2000-441 
Skiwelt - Ellmau   47,-     
Skiwelt - Going   47,-     
Skiwelt - Soll   47,-     
Skiwelt Scheffau   49,-     
Sölden   53,-  106 cm  Webcam solden-177 
St.Jakob   45,-    Webcam st-jakob-456 
Steinplatte   47,-    Webcam steinplatte-458 
Venter Seilbahnen   35,-    Webcam venter-seilbahnen-461 
Vent-Stablein   35,-     
Virgen in Osttirol   7,-     
Wildschonau   46,-    Webcam wildschonau-463 
Zillertal   54,-     

Vorarlbersko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Andelsbuch   32,-     
Arlberg   55,-     
Brandnertal   39,-     
Damüls   50,-     
Diedamskopf   45,-     
Furx-Alpe Furx        
Gargellen   49,-     
Laterns - Gapfohl   38,-     
Mellau Bergbahnen   53,-     
Raggal-Marul        
Seilbahnen Sonntag        
Schetteregg   34,-     
Schöckel/Schöckl        
Sibratsgfäll   22,-     
Silbertal-Kristberg        
Skilifte Raggal   20,-     
Sonntag-Stein        
Stuben am Arlberg   53,-     
Walmendingerhorn   320,-     
Zürs   55,-  cm   

Vysoké Taury

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera

Wien

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Hohe Wand Wiese        
Hohe Wand Wiese        
aktuální lyžařské nabídky
aktuální ověřený volný zájezd / pobyt
Hotel Alla Rocca
Hotel Alla Rocca
Itálie - Dolomity/Jižní Tyrolsko - Varena
Hotel Alla Rocca
Počet dnů: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11 | Termíny: Prosinec - Březen | Cena od: 1997,- CZK | Detail více informací
vybíráme z článků o lyžování

Sezóna first minute zájezdů je zahájena. Kdo zaváhá, na toho zbude až přebraná last minute nabídka. Proto na nic dlouho nečekejte a zavčasu si vyberte tu nejlepší letní dovolenou. Víte, jak na to? více informací

Lyžařská sezóna je již v plném proudu, a proto se vyplatí mít přehled o těch nejlepších lyžařských destinacích pro nový rok 2019. Přinášíme Vám 4 tipy na zahraniční střediska, která jsou nyní nejvíce oblíbená. více informací

reklama


z naší nabídky

Sněhový i-Servis SKIVO Sněhový i-Servis SKIVO
Praktické rady jak správně připravit lyže, běžky, SNB ... více informacívíce informací
lyžařské zprávičky   více zprávvíce informací

Zahajovací obří slalom v Söldenu nečekaně vyhrál Nor Braathenvíce informací
18.10.2020 | Zahajovací obří slalom Světového poháru v Söldenu nečekaně vyhrál norský lyžař Lucas ...

První body z obřáku! Ledecká skončila v elitní dvacítce.více informací
17.10.2020 | První kariérní body v obřím slalomu získala Ester Ledecká při úvodní zastávce Světového ...

Ledecká se nedočká zbývajících dvou závodů snowboardového Světového poháruvíce informací
9.3.2020 | Česká olympijská vítězka Ester Ledecká se nedočká zbývajících dvou závodů snowboardového ...

kalendář akcí   více akcívíce informací

reklama



© 2000 - 2020 - Lyžování.cz | Kontakt & Ochrana osobních údajů |