lyzovani.cz | za sněhem na serveru www.lyzovani.cz

Informace o lyžování - Rakousko

Vlastní vyhledávání
reklama

Lyžování - Rakousko

Rakousko  SKIATLAS - Rakousko

Informace o lyžování v areálech a střediscích v zemi: Rakousko

Dolní Rakousko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Annaberg Počasí annaberg-281Počasí annaberg-281  45,-  0 cm  Webcam annaberg-281 
Gemeindealpe Počasí gemeindealpe-982Počasí gemeindealpe-982  35,-    Webcam gemeindealpe-982 
Göllerlifte Počasí gollerlifte-983Počasí gollerlifte-983  23,-     
Hohe Wand Wiese Počasí hohe-wand-wiese-986Počasí hohe-wand-wiese-986      Webcam hohe-wand-wiese-986 
Hochkar Počasí hochkar-88Počasí hochkar-88  39,-  0 cm  Webcam hochkar-88 
Josefsberg Počasí josefsberg-988Počasí josefsberg-988  23,-     
Lackenhof Počasí lackenhof-52Počasí lackenhof-52  39,-  0 cm  Webcam lackenhof-52 
Muckenkogel Počasí muckenkogel-994Počasí muckenkogel-994  19,-     
Unterberg Počasí unterberg-283Počasí unterberg-283  32,-    Webcam unterberg-283 

Horní Rakousko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Feuerkogel Počasí feuerkogel-285Počasí feuerkogel-285  39,-    Webcam feuerkogel-285 
Hohe Dirn Počasí hohe-dirn-289Počasí hohe-dirn-289  18,-    Webcam hohe-dirn-289 
Hochficht Počasí hochficht-287Počasí hochficht-287  40,-  0 cm  Webcam hochficht-287 
Kasberg - Grünau Počasí kasberg-grunau-290Počasí kasberg-grunau-290  39,-    Webcam kasberg-grunau-290 
Kirchschlag Počasí kirchschlag-1269Počasí kirchschlag-1269  18,-    Webcam kirchschlag-1269 
Sandl - Viehberg Počasí sandl--viehberg-974Počasí sandl--viehberg-974      Webcam sandl--viehberg-974 
Wurzeralm Počasí wurzeralm-288Počasí wurzeralm-288  41,-  0 cm  Webcam wurzeralm-288 

Korutany

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Bleiburg-Petzen Počasí bleiburg-petzen-1245Počasí bleiburg-petzen-1245  33,-     
Bodental Počasí bodental-960Počasí bodental-960  22,-    Webcam bodental-960 
Dreiländereck Počasí dreilandereck-292Počasí dreilandereck-292  37,-     
Emberger Alm Počasí emberger-alm-293Počasí emberger-alm-293  32,-    Webcam emberger-alm-293 
Falkert Počasí falkert-294Počasí falkert-294  28,-    Webcam falkert-294 
Flattach Počasí flattach-168Počasí flattach-168       
Flattnitz Počasí flattnitz-962Počasí flattnitz-962  30,-    Webcam flattnitz-962 
Gerlitzen Počasí gerlitzen-295Počasí gerlitzen-295  48,-    Webcam gerlitzen-295 
Klippitztörl Počasí klippitztorl-300Počasí klippitztorl-300  35,-  0 cm  Webcam klippitztorl-300 
Koralpe Počasí koralpe-301Počasí koralpe-301  30,-    Webcam koralpe-301 
Lesachtal Počasí lesachtal-837Počasí lesachtal-837      Webcam lesachtal-837 
Nassfeld Počasí skiarena-nassfeld-120Počasí skiarena-nassfeld-120  48,-  0 cm  Webcam skiarena-nassfeld-120 
Petzen Počasí petzen-303Počasí petzen-303  32,-    Webcam petzen-303 
Simonhöhe Počasí simonhohe-304Počasí simonhohe-304  30,-    Webcam simonhohe-304 
Sirnitz Hochrindl   33,-    Webcam sirnitz-hochrindl-305 
Verditz Počasí verditz-965Počasí verditz-965  42,-     
Weinebene Počasí weinebene-307Počasí weinebene-307  29,-    Webcam weinebene-307 
Weissensee Počasí weissensee-308Počasí weissensee-308  29,-    Webcam weissensee-308 

Salzburgsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Eben - Ski Amade Počasí eben-ski-amade-358Počasí eben-ski-amade-358  31,-    Webcam eben-ski-amade-358 
Embach-Hörndl Počasí embach-horndl-1254Počasí embach-horndl-1254  20,-     
Fanningberg Počasí fanningberg-360Počasí fanningberg-360  42,-    Webcam fanningberg-360 
Flachau Počasí flachau-167Počasí flachau-167  52,-  0 cm  Webcam flachau-167 
Gaissau Hintersee Počasí gaissau-hintersee-362Počasí gaissau-hintersee-362  36,-    Webcam gaissau-hintersee-362 
Hochkönig Počasí hochkonig-1255Počasí hochkonig-1255  52,-    Webcam hochkonig-1255 
Kitzbuhel Počasí kitzbuhel-378Počasí kitzbuhel-378  49,-  cm  Webcam kitzbuhel-378 
Leogang Počasí leogang-372Počasí leogang-372  46,-  cm  Webcam leogang-372 
Loferer Alm Počasí loferer-alm-373Počasí loferer-alm-373  34,-    Webcam loferer-alm-373 
Lungau/Katschberg Počasí lungau-katschberg-89Počasí lungau-katschberg-89  38,-     
Maiskogel   38,-    Webcam maiskogel-374 
Mittersill/Pass Thurn Počasí mittersill-pass-thurn-50Počasí mittersill-pass-thurn-50       
Obertauern Počasí obertauren-377Počasí obertauren-377  40,-  180 cm  Webcam obertauren-377 
Postalm   30,-    Webcam postalm-379 
Rauris Počasí rauris-97Počasí rauris-97  43,-    Webcam rauris-97 
Schmittenhohe Počasí schmittenhohe-383Počasí schmittenhohe-383  46,-    Webcam schmittenhohe-383 
St. Martin   20,-     
Thalgau Počasí thalgau-870Počasí thalgau-870       
Uttendorf-Weissee Počasí uttendorf-weissee-82Počasí uttendorf-weissee-82      Webcam uttendorf-weissee-82 
Werfenweng Počasí werfenweng-388Počasí werfenweng-388  36,-    Webcam werfenweng-388 
Zell am See Počasí zell-am-see-49Počasí zell-am-see-49  53,-    Webcam zell-am-see-49 

Štýrsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Alpl Počasí alpl-872Počasí alpl-872  29,-     
Altes Almhaus   22,-    Webcam altes-almhaus-873 
Brunnalm Počasí brunnalm-280Počasí brunnalm-280  47,-    Webcam brunnalm-280 
Dachstein Tauren Počasí dachstein-tauren-96Počasí dachstein-tauren-96       
Dachstein-West Počasí dachstein-west-81Počasí dachstein-west-81  42,-     
Elfenberg Mautern Počasí elfenberg-mautern-876Počasí elfenberg-mautern-876       
Etmissl Počasí etmissl-877Počasí etmissl-877       
Forstau-Fageralm   42,-     
Gaaler Lifte Počasí gaaler-lifte-880Počasí gaaler-lifte-880  28,-     
Gaberl - Stubalpe Počasí gaberl--stubalpe-881Počasí gaberl--stubalpe-881  24,-    Webcam gaberl--stubalpe-881 
Galsterbergalm   44,-    Webcam galsterbergalm-311 
Hebalm   30,-     
Hirschegg Počasí hirschegg-886Počasí hirschegg-886  25,-     
Hohentauern Počasí hohentauern-314Počasí hohentauern-314  30,-    Webcam hohentauern-314 
Hochwurzen Počasí hochwurzen-313Počasí hochwurzen-313  48,-    Webcam hochwurzen-313 
Kaiserau - Admont   25,-    Webcam kaiserau--admont-887 
Kleinlobming Počasí kleinlobming-889Počasí kleinlobming-889  21,-    Webcam kleinlobming-889 
Lachtal Počasí lachtal-892Počasí lachtal-892  41,-    Webcam lachtal-892 
Loser Altaussee Počasí loser-altaussee-315Počasí loser-altaussee-315  41,-    Webcam loser-altaussee-315 
Obdach Počasí obdach-901Počasí obdach-901  18,-     
Planneralm Počasí planneralm-317Počasí planneralm-317  35,-    Webcam planneralm-317 
Präbichl Počasí prabichl-318Počasí prabichl-318  38,-    Webcam prabichl-318 
Ramsau Počasí ramsau-319Počasí ramsau-319  52,-    Webcam ramsau-319 
Riesneralm Počasí riesneralm-905Počasí riesneralm-905  52,-    Webcam riesneralm-905 
Salzstiegl Počasí salzstiegl-906Počasí salzstiegl-906  33,-    Webcam salzstiegl-906 
Seewiesen/Seeberg Počasí seewiesen-seeberg-915Počasí seewiesen-seeberg-915       
Schladming Počasí schladming-79Počasí schladming-79  46,-  0 cm  Webcam schladming-79 
Strallegg Počasí strallegg-922Počasí strallegg-922  21,-    Webcam strallegg-922 
Teichalm Lifte   24,-    Webcam teichalm-lifte-925 
Tonnerhüttenlift   23,-     
Tragöß Počasí tragoss-927Počasí tragoss-927       
Wenigzell Počasí wenigzell-929Počasí wenigzell-929  23,-     
Wildalpen Počasí wildalpen-930Počasí wildalpen-930  8,-     

Tyrol

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Lechtal        
Stanzach        
Stanzach        

Tyrolsko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Achensee Počasí achensee-840Počasí achensee-840      Webcam achensee-840 
Alpbachtal Počasí alpbachtal-94Počasí alpbachtal-94  46,-    Webcam alpbachtal-94 
Axams - Lizum Počasí axams-lizum-178Počasí axams-lizum-178  38,-    Webcam axams-lizum-178 
Bergeralm Počasí bergeralm-392Počasí bergeralm-392  40,-    Webcam bergeralm-392 
Berwang Počasí berwang-393Počasí berwang-393  45,-    Webcam berwang-393 
Birkenlift Seefeld Počasí birkenlift-seefeld-841Počasí birkenlift-seefeld-841      Webcam birkenlift-seefeld-841 
Ehrwald Počasí ehrwald-166Počasí ehrwald-166  46,-    Webcam ehrwald-166 
Ehrwalder Almbahn Počasí ehrwalder-almbahn-843Počasí ehrwalder-almbahn-843  46,-    Webcam ehrwalder-almbahn-843 
Fieberbrunn Počasí fieberbrunn-398Počasí fieberbrunn-398  52,-    Webcam fieberbrunn-398 
Fulpmes Počasí fulpmes-170Počasí fulpmes-170  480,-     
Galtur Počasí galtur-400Počasí galtur-400  42,-  160 cm  Webcam galtur-400 
Glungezer Počasí glungezer-401Počasí glungezer-401  33,-    Webcam glungezer-401 
Grunberg Obsteig Počasí grunberg-obsteig-402Počasí grunberg-obsteig-402  18,-     
Hintertux Počasí hintertux-279Počasí hintertux-279  52,-  460 cm  Webcam hintertux-279 
Hochfugen Počasí hochfugen-403Počasí hochfugen-403  52,-    Webcam hochfugen-403 
Hochzillertal Počasí hochzillertal-406Počasí hochzillertal-406  52,-    Webcam hochzillertal-406 
Imster Bergbahnen Počasí imster-bergbahnen-407Počasí imster-bergbahnen-407  31,-    Webcam imster-bergbahnen-407 
Ischgl Počasí ischgl-408Počasí ischgl-408  51,-  160 cm  Webcam ischgl-408 
Jungholz Počasí jungholz-409Počasí jungholz-409  31,-    Webcam jungholz-409 
Kappl   41,-     
Kappl Počasí kappl-176Počasí kappl-176  39,-    Webcam kappl-176 
Kirchdorf Počasí kirchdorf-1268Počasí kirchdorf-1268       
Kitzbuhel Počasí kitzbuhel-85Počasí kitzbuhel-85  53,-    Webcam kitzbuhel-85 
Kossen Počasí kossen-415Počasí kossen-415  41,-    Webcam kossen-415 
Kramsach Počasí kramsachPočasí kramsach  46,-    Webcam kramsach 
Kuhtai Počasí kuhtai-417Počasí kuhtai-417  39,-     
Leutasch Počasí leutasch-420Počasí leutasch-420       
Lienz-Hochstein Počasí lienz-hochstein-1270Počasí lienz-hochstein-1270       
Matreier Golried Počasí matreier-goldried-92Počasí matreier-goldried-92  47,-     
Mutterer Alm       Webcam mutterer-alm-423 
Nauders Počasí nauders-424Počasí nauders-424  40,-    Webcam nauders-424 
Nesselwangle Počasí nesselwangle-425Počasí nesselwangle-425  24,-    Webcam nesselwangle-425 
Oetz Počasí oetz-431Počasí oetz-431  37,-    Webcam oetz-431 
Otztalské Alpy Počasí otztalske-alpy-86Počasí otztalske-alpy-86       
Patscherkofel Počasí patscherkofel-432Počasí patscherkofel-432  37,-    Webcam patscherkofel-432 
Pettneu Počasí pettneu-433Počasí pettneu-433       
Pillersee Počasí pillersee-434Počasí pillersee-434  39,-    Webcam pillersee-434 
See Počasí see-442Počasí see-442  44,-    Webcam see-442 
Seefeld Rosshutte Počasí seefeld-rosshutte-443Počasí seefeld-rosshutte-443  45,-    Webcam seefeld-rosshutte-443 
Schattwald Zoblen Počasí schattwald-zoblen-440Počasí schattwald-zoblen-440  36,-    Webcam schattwald-zoblen-440 
Schlick 2000 Počasí schlick-2000-441Počasí schlick-2000-441  38,-  cm  Webcam schlick-2000-441 
Skiwelt - Ellmau Počasí skiwelt-ellmau-449Počasí skiwelt-ellmau-449  47,-     
Skiwelt - Going Počasí skiwelt-going-450Počasí skiwelt-going-450  47,-     
Skiwelt - Soll Počasí skiwelt-soll-453Počasí skiwelt-soll-453  47,-     
Skiwelt Scheffau Počasí skiwelt-scheffauPočasí skiwelt-scheffau  49,-     
Sölden Počasí solden-177Počasí solden-177  53,-  468 cm  Webcam solden-177 
St.Jakob Počasí st-jakob-456Počasí st-jakob-456  45,-    Webcam st-jakob-456 
Steinplatte Počasí steinplatte-458Počasí steinplatte-458  45,-    Webcam steinplatte-458 
Venter Seilbahnen Počasí venter-seilbahnen-461Počasí venter-seilbahnen-461  35,-    Webcam venter-seilbahnen-461 
Vent-Stablein   35,-     
Virgen in Osttirol Počasí virgen-in-osttirol-865Počasí virgen-in-osttirol-865  7,-     
Wildschonau Počasí wildschonau-463Počasí wildschonau-463  46,-    Webcam wildschonau-463 
Zillertal Počasí zillertal-95Počasí zillertal-95  54,-     

Vorarlbersko

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Andelsbuch Počasí andelsbuch-87Počasí andelsbuch-87  32,-     
Arlberg Počasí arlberg-278Počasí arlberg-278  55,-     
Brandnertal Počasí brandnertal-933Počasí brandnertal-933  39,-     
Damüls Počasí damuls-934Počasí damuls-934  50,-     
Diedamskopf Počasí diedamskopf-935Počasí diedamskopf-935  45,-     
Furx-Alpe Furx        
Gargellen Počasí gargellen-937Počasí gargellen-937  49,-     
Laterns - Gapfohl Počasí laterns--gapfohl-943Počasí laterns--gapfohl-943  37,-     
Mellau Bergbahnen Počasí mellau-bergbahnen-944Počasí mellau-bergbahnen-944  44,-     
Raggal-Marul Počasí raggal-marul-1274Počasí raggal-marul-1274       
Seilbahnen Sonntag Počasí seilbahnen-sonntag-948Počasí seilbahnen-sonntag-948       
Schetteregg   34,-     
Schöckel/Schöckl        
Sibratsgfäll Počasí sibratsgfall-949Počasí sibratsgfall-949  22,-     
Silbertal-Kristberg Počasí silbertal-kristberg-1276Počasí silbertal-kristberg-1276       
Skilifte Raggal Počasí skilifte-raggal-953Počasí skilifte-raggal-953  20,-     
Sonntag-Stein Počasí sonntag-stein-1277Počasí sonntag-stein-1277       
Stuben am Arlberg Počasí stuben-am-arlberg-955Počasí stuben-am-arlberg-955  53,-     
Walmendingerhorn Počasí walmendingerhorn-1238Počasí walmendingerhorn-1238  48,-     
Zürs Počasí zurs-171Počasí zurs-171  55,-  cm   

Vysoké Taury

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera

Wien

Ski areál Počasí zítra Ceník Sníh Kamera
Hohe Wand Wiese Počasí hohe-wand-wiese-1251Počasí hohe-wand-wiese-1251       
Hohe Wand Wiese Počasí hohe-wand-wiese-1252Počasí hohe-wand-wiese-1252       
aktuální ověřený volný zájezd / pobyt
Hotel Waldfrieden
Hotel Waldfrieden
Rakousko - Štýrsko - Schladming-Rohrmoos
Hotel Waldfrieden
Počet dnů: 4, 5, 6, 7, 8, 11 | Termíny: Prosinec - Březen | Cena od: 6501,- CZK | Detail více informací
vybíráme z článků o lyžování

Chystáte se na letní dovolenou v zimě? Ač trochu nezvyklé spojení, je pravdou, že v zimních měsících se za sluncem vydává nespočet Čechů. Ti tak raději dávají před chmurným počasím, které u nás panuje, přednost exotice. Avšak ani na letní dovolenou v zimě neodjíždějte bez cestovního pojištění. více informací

Lyžařská sezóna je již v plném proudu, a proto se vyplatí mít přehled o těch nejlepších lyžařských destinacích pro nový rok 2019. Přinášíme Vám 4 tipy na zahraniční střediska, která jsou nyní nejvíce oblíbená. více informací

Chystáte se na letní dovolenou v zimě? Ač trochu nezvyklé spojení, je pravdou, že v zimních měsících se za sluncem vydává nespočet Čechů. Ti tak raději dávají před chmurným počasím, které u nás panuje, přednost exotice. Avšak ani na letní dovolenou v zimě neodjíždějte bez cestovního pojištění. více informací

lyžařské zprávičky   více zprávvíce informací

Slalom ve Špindlerově Mlýně vyhrála Shiffrinovávíce informací
9.3.2019 | Favorizovaná Američanka Mikaela Shiffrinová vyhrála sobotní slalom Světového poháru ...

Marcel Hirscher si už před finále zajistil celkové prvenství v SPvíce informací
9.3.2019 | Rakouský lyžař Marcel Hirscher vyhraje poosmé v řadě celkové hodnocení Světového ...

Čeští skokani byli v Oslu sedmívíce informací
9.3.2019 | Družstvo českých skokanů na lyžích ve složení Viktor Polášek, Lukáš Hlava, Čestmír ...

kalendář akcí   více akcívíce informací

reklama



© 2000 - 2019 - Lyžování.cz | Kontakt & Ochrana osobních údajů |